Ширина кімнати 5 м , довжина 6 м , а висота 3 м . Знайди об"єм повітря в кімнаті , площу підлоги ,

стелі , стіни

Ответы на вопрос

Отвечает Коновалюк Максим.
Кімната у формі прямокутного паралелепіпеда
V=5×6×3=90м³
S(стелі)=5×6=30см²
S(стелі)=S(підлоги)=30см²
S(стіни)=6×3=18см² площа 1,2 стіни
S(стіни)=5×3=15см² площа 3,4 стіни