Решите уравнение:5/9-(x-2/9)=7/9.


Ответы на вопрос

Отвечает Урманова Улбосын.
Х-2/9=7/9-5/9
х-2/9=2/9
х=2/9+2/9
х=4/9
Отвечает Северова Лиза.
Там взагаліто мінус перед душкою тому там повині помінятися знаки а тоді виходе -х = 2/9-2/9
і тоді 2/ і 2/ скорочується і тоді
-х=0 а це неправильно