Вартiсть костюма була 160грн. Спочатку його вартiсть пiдвищили на 20%,а потiм знизили на 10%.Якою

стала вартiсть костюму пiсля цих змiн? На скiльки вiдсоткiв змiнилася початкова вартiсть?

Ответы на вопрос

Отвечает Вишнёвский Глеб.
1.20+10=30%змінилась початкова вартість
2.160/100*30=48грн-піднялась вартість
3.160+48=208грн
Відповідь:208грн стала вартість костюма