5-ро учнів обмінялися рукостисканями .скільки рукостискань усього?


Ответы на вопрос

Отвечает Красулин Виталий.

Спочатку 1 привітався з 4, потім другий з 3-ма, потім 3-й з 2-ма, потім 4 c 1-им.Всього 4 + 3 + 2 + 1 = 10

Отвечает Мусій Наталя.

Если 1 ученик обменялся с остальными ,то

1) 5*4=20(раз)

Ответ : 20 рукопожатий