за 7 хвилин майстриня розписала 28 глечиків.за скільки хвилин вона розпише 40 глечиків,якщо за

1хвилину розписуватиме на 1 глечик більше

Ответы на вопрос

Отвечает Грищенкова Виктория.

1)28:7=4 (г) расписывает  за 1 хвилину

2)4+1=5(г) буде розписувати

3)40:5=8 хв - за стільки розпише 40 глечиків

Отвечает Акимов Ярик.

1) 28 : 7 =  4(гл) - розписувала за 1хв.

2) 4 = 1 = 5 (гл). - розписуватиме за 1хв.

3) 40 : 5 = 8(хв).

Відповідь: за 8хвилин майстриня розпише 40глечиків.