Супермаркет одержав для продажу 420 кг бананів.у перший день було продано 35%усіх бананів у другий

40% а у третій решту. Скільки кілограмів бананів було продано у третій день

Ответы на вопрос

Отвечает Елеугали Асылжан.
1) 35+40=75% продали за 1 и 2 вместе
2) 420-100%
    х  -75%
     х=(420*75)/100=315 кг продали за два дня
3)   420-315=105 кг продали за 3 день

второй способ
100%-35%-40%=25% от всей суммы продали в 3 день
420-100%
х - 25%
х=(420*25)/100=105 кг