Будь ласка допоможіть звільніться від ірраціональності в знаменнику 10/√14-2


Ответы на вопрос

Отвечает Согомонян Сергей.
10/√12=10√12/12=5√12/6

Отвечает Эсмантович Полина.
10/√14-2=10(√14+2)/(√14-2)(√14+2)=10(√14+2)/(14-4)=10(√14+2)/10=√14+2