Обчисліть і вкажіть масу солі, яка утвориться під час змішування 213,8 г розчину барій гідроксиду з

масовою часткою лугу 20% та91 25 г хлоридної кислоти з масовою часткою хлороводню 24%:

Ответы на вопрос

Отвечает Данилина Евгения.
42,76г                 х г
Ba(OH)2+2HCl=BaCl2+2H2O
171 г/моль        208 г/моль
m(Ba(OH)2)=213,8*0,2=42,76 г        n=42,76/171=0,25 моль
m(HCl)=91,25*0,24=21,9 г               n=21,9/36,5*2=1,2 моль

х=52 г