Будівельна бригада може змонтувати 4 дачних будинки за 28 днів. Скільки таких будинків може

змонтувати ця бригада за 63 дні?

Ответы на вопрос

Отвечает Игнатюк Вика.
1 будинок змонтує за 28:4=7 днів
Тоді за 63 дні змонтує 63:7=9 будинків
Отвечает Топоровська Оля.
1) 28/4 = 7 (буд.) - монтує бригада за 1 день
2) 63/7 = 9 (буд.)
Відповідь: за 63 дні бригада змонтує 9 будинків