Для молодших школярів придбали всього 200 квитків: 74 квитки - в ляльковий театр, шосту частину

решти - у цирк, а всі інші - в кінотеатр. Скільки придбали квитків в кінотеатр?

Ответы на вопрос

Отвечает Зелёнкина Татьяна.

1)200-74=126(квитків)- решта

2)126:6=21(квитків)- у цирк

3)200-(74+21)=200-95=105(квитків) у кінотеатр