Знайдіть скалярний добуток векторів a+b і a-b, якщо a(3;2), b(2;-1)


Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Галина.
A+b={5;1}
a-b={1;3}
(a+b)*(a-b)=5*1+1*3=5+3=8