На уроці трудового навчання Оленка вирізала 12 квадратів, а Тетянка - на 4 квадрати менше. Скільки

квадратів вирізали дівчатка ?

Ответы на вопрос

Отвечает Лычкина Арина.
12-4=8 (кв) Тетянка
12+8=20 (кв) вирізали дівчатка