Допоможіть будьласка рішити приклади треба зменшити на 5 такі числа 13,72,85,100. і також зменшити

у 5 разів 20, 30,35,45

Ответы на вопрос

Отвечает Тыслюк Самуил.
13-5=8       72-5=67         85-5=80      100-5=95                                                    20:5=4         30:5=6          35:5=7         45:5=9