У Остапа було 25 дисків.Це на 18 менше ніж у Богдана.У Іллі на менше ніж у Богдана. Скільки дисків

у Іллі Мене цікавить коротка умова.Як записати скорочену умову цієї задачі

Ответы на вопрос

Отвечает Шегера Дмитрий.
25+18=43-у Богдана
43-4=39-у Іллі