2 морквини заміняють 3 вітамінні пілюлі. Скільки необхідно морквин, щоб замінити 21 пілюлю?


Ответы на вопрос

Отвечает Атакозина Қарақат.
(21:3)*2=7*2=14 морковин необходимо