Точка V належить відрізку LO, довжина якого дорівнює 12 см. Визначте довжину відрізків LV і VO,

якщо:LV : VO=1:5

Ответы на вопрос

Отвечает Баграновская Даша.
1+5=6
12/6=2см
2*1=2см - ЛВ
2*5=-10см - ВО
........................
......................