Мати ліпить 54 вареника за 6 хв а йи донька таку саму кількість за 9 хв за скільки хвилин можуть

наліпити 60 вареників мати й донька якщо працювати разом з тією ж продуктивністю

Ответы на вопрос

Отвечает Ляхов Данил.
1)54÷6=9(вареників наліпе мати за 1 хв)
2)54÷9=6 (вареників наліпе донька за 1 хв)
3)9+6=15 (вареників наліпе ять разом за 1 хв)
4)60÷15=4 хв