Господиня купила 5 носовичків по 4 грн кожний.у неї залишилося ще 45 грн.скільки грошей було в

господині спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Бродский Иосиф.
1)4*5=20(грн.)- витратила на носовички;
2) 20+45=65(грн.)- було в господині