Стіна на яку хочуть поклеїти шпалеру має довжину 15 м.Висота стіни становить 1/5 її довжини.

Шпалера має форму прямокутника довжини сторін 4 і 2 метри. Яка площа стіни буде не покрита

Ответы на вопрос

Отвечает Монгулов Найыр.
Sстены = 15 * 1/5 * 15 = 45 м^2
Sобои = 4 * 2 = 8 м^2
45/8 = 5 (остаток 5)
Ответ: не покрыто будет 5м^2