Під час екскурсії пять подруг купили 45 листівок, порівну на кожну дівчинку, а три товариші купили

21 листівку, теж порівну. на скільки листівок більше було у кожної дівчинки, ніж у кожного хлопчіка?

Ответы на вопрос

Отвечает Стратулат Татьяна.

45/5=9

21/3=7

9-7=2

на 2 листивок у девочек больше чем у хлопцев

Отвечает Savelyeva Lika.

1) 45:5=9(лис)- було у одній дівчинки.

2) 21:3=7(лис)-було у одного хлопчика.

3)9-7=на 2листівки  більше було у кожної дівчинки, ніж у кожного хлопчіка