Крила вітряного млина роблять 270 обертів за 6 хвилин .Скільки обертів вони роблять за 15 хвилин

.За 18 хвилин.

Ответы на вопрос

Отвечает Mikashov Daniil.
1)270:6=45(об)--за 1 хвилину
2)45*15=675(об)--за 15 хвилин
3)45*18=810(об) за 18 хвилин
відповідь: 675 та 810 обертів