Обчислити обєм і площу поверхні прямокутного паралелепіпеда якщо його виміри дорівнюють 12см 15см

18см

Ответы на вопрос

Отвечает Черников Денис.
V=a*b*c
V=12*15*18
V=3240 cm^3
S=2(ab+ bc+ ac)
S=2(12*15+15*18+12*18)=2(15*(12+18)+12*18)=2(15*30+216)=2(450+216)=1332см²