У змаганнях зы стрибкыв брало участь 18 дывчаток.Їх було у 3 рази менше,ніж хлопчиків.Скільки дітей

було у змаганнях зі стрибків?( Розвязати задачу потрібно виразом)

Ответы на вопрос

Отвечает Евтушенко Илья.
1) 18*3=54(д.)-хлопчикiв
2) 54+18=72(д.)
Ответ: 72 дiвчаток та хлопчикiв було на змаганнях.