Туристи за 2 дні проїхали 140 км,за 1-й день проїхали 2/7 всього шляху,а за 2-й-решту.Скільки

кілометрів проїхали туристи за 2-й день?

Ответы на вопрос

Отвечает Нестеренко Илья.
1-2/7=5/7 - пути во 2 день
140х5/7=100 км - во 2 день