Хлопчик прочитав 234 сторінки . Першого дня - 2/9 книги , другого - 50% решти . Скільки сторінок

прочитав останього дня ?

Ответы на вопрос

Отвечает Новикова Ксюша.

1. 2/9 *234=52ст.(прочитав першого дня)
2. 234-52=182ст.(Решта)
3. (50%=1/2)1/2 *182=91ст.(прочитав другого дня)