З двох міст відстань між якими 840 км . вирушили на зустрич один одному два поїзди. швидкість

першого поїзда 100 км на год. а другого 110 км на год. через скількі годин вони зуструнуться?

Ответы на вопрос

Отвечает Бикбаева Милана.
1)100+110=210(км\ч)-Скорость;
2)840:210=4(ч)-Через 4 часа встретятся
 840:(100+110)=4
Ответ:Через 4 часа они встретятся.