Три дівчинки знайшли 90 горіхів .Вони поділили горіхи так :найстарша взяла на 10 горіхів менше,а

наймолодша -10 горіхів більше ,ніж середня .Скільки горіхі зяла кожна дічинка ?

Ответы на вопрос

Отвечает Поп Михайло.

х - взяла середня, (х-10) взяла найстарша, (х+10) взяла наймолодша. Разом у них було 90 горіхів. Складаємо рівняння:

х + (х-10) + (х+10)=90

3х-10+10=90

3х=90

х=30 - горіхів взяла середня

 

х-10=30-10=20 горіхів взяла найстарша

 

х+10=30+10=40 горіхів взяла наймолодша

 

Надеюсь помогла :) Удачи!

 

Отвечает Дордюк Женя.

якщо

середня дівчинка взяла----------- х 

тоді

наймолодша------------х+10 
найстарша---------х-10


(х-10)+х+(х+10)=90 

х+х+х=90+10-10
3х=90 

х=90:3
х=30  горіхів ----------середня дівчинка взяла
30+10=40  горіхів ------ наймолодша дівчинка взяла
30-10=20 горіхів--------найстарша дівчинка взяла.