До їдальні завезли 81 л молока. На сніданок витратили 1 частину молока, а решту розлили у баки, по

18 л у кожний. Скільки необхідно було баків?

Ответы на вопрос

Отвечает Охрименко Ира.
81 : 18 = 4 (ост. 9)
- - - - - - - - - - - - - - - -
1) 81 - 9 = 72 (л) - столько молока осталось после завтрака;
2) 72 : 18 = 4 (б.) - столько баков потребовалось.
Вiдповiдь: необхiдно було 4 бакiв.