10-2=8 жане 8+2=10 тендиктерин пайдаланып кандай еки танбалы еки санмен азайту амалын орындауга

болады?

Ответы на вопрос

Отвечает Мечков Валера.
1) 15-12= 3 және 3+12= 15
2) 20-10=10 және 10+10=20
3) 31-17=4 және 4+17=31