Алма алхорыдан 3 есе ауы р лимон алмадан50 г жеңіл ал алмұрттан 2 есе жеңіл егералмұрттың массасы г

320 болса алхоры неше грамм

Ответы на вопрос

Отвечает Колмыков Евгений.
Лимоннын массасы 320/2=160  г
алманын массасы   160+50=210 г
алхорынын массасы 210/3=70 г