У саду першого дня зібрали 56 кг вишень. Це на 7 кг більше, ніж другого. Третього дня зібрали на 15

кг вишень меньше, ніж другого. Скільки кілограмів вишень зібрали третього дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Фаварисова Мария.
1)56 + 7 = 63 (кг) - собрали во второй день
2)63 - 15 = 48 (кг) - собрали в третий день
Ответ:48 кг собрали в третий день