Спідометер автомобіля показує швидкість у милях на годину. Скільки кілометрів проїжджає автомобіль

за чверть години зі швидкистю 60 миль за годину.Відповідь округлити до цілого числа знаючи що миляя дорівнює 1609м

Ответы на вопрос

Отвечает Ykrainets Ola.
60*1609=96540 м-проезжает автомобиль за час
четверть часа это 1/4
96540*1/4=96540:4*1=24135 м=24км135м-проезжает автомобиль за четверть часа
Ответ: 24км 135м