допоможіть розвязати задачу :із двох міст назустріч один одному виїхали два велосипедисти із

швидкістю 14,5 км/год і 16,5 км/год. Через 0,7год між ними була 96,2км. знайти відстань між ними

Ответы на вопрос

Отвечает Саидова Индира.
1)14,5*0,7=10,15 км проїхав перший велосипедист
2)16,5*0,7=11,55 км проїхав другий велосипедист
3)10,15+11,55=21,7 км проїхали разом
4)21,7+96,2=117,9 км відстань між велосипедистами спочатку
Відповідь: 117,9 км