Iз пуннкту А одночасно в протилежних напрямках виихали автомобiль i автобус.Через 3 год руху

вiдстань мiж ними становила 480 км.На якiй вiдстанi один вiд одного вони знаходились через 2 год пiсля виизду?Яка швидкicть автобуса,якщо автомобiль ихав зi швидкiстю 96 км\год?

Ответы на вопрос

Отвечает Оразбай Куандык.
1)   480:3=160(км/ч)-скорость удаления
2)   160*2=320(км) - расстояние через 2 часа
3)   160-96=64(км/ч) - скорость автобуса