Сматематика Придбали 180л бензину. для заправлення автомобіля використали третю частину бензину а

трьох мотоциклів по 9 л бензину . скільки літрів бензину залишилося ?

Ответы на вопрос

Отвечает Василова Чулпан.
180:3=60
3*9=18
18+60=78
180-78=102л