Послідовність задана формулою ап = п-3. Знайдіть добуток а1 * а5 А) -4 б) 4 в) 0 г)2


Ответы на вопрос

Отвечает Франкова Светлана.
А1 = 1-3 = -2
а5 = 5-3 = 2

а1·а5 = -2·2 = -4

Відповідь. -4