У театральній студіїї займалось а учнів перших класів, а другокласників- на b учнів більше. Скільки

дітей займалось у театральній студії? Скласти вираз та обчислити його значення, якщо a=16. b=6

Ответы на вопрос

Отвечает Касьянов Максим.
1 кл. - а учн.
2кл. - ?, на b учн. більше

a+(a+b)= 16+(16+6)=38 ( учн.)
Відповідь: у театральній студії займалось 38 учнів.