З двох населених пунктів , відстань між якими 42 км, виїхали одночасно на зустріч один одному два

вершники . Перший їхав зі швидкістю 9 км /год , а другий - 12 км /год . Через скільки годин вони зустрінуться ?

Ответы на вопрос

Отвечает Красиловская Лена.
1) 9 + 12 = 21 (км/г) -общая швидкость двух вершников
2) 42 : 2 = 2(г) - время в пути
Ответ: через 2 годины они зустринуться.