Чотирі олівці і три ручки коштують 2 грн 60 коп , а два олівці і дві ручки 1 грн 40 коп . Скільки

потрібно сплатити за 16 олівців і 14 ручок ?

Ответы на вопрос

Отвечает Константинопольская Снежана.
4X + 3Y = 2,6 
2X + 2Y = 1,4 
---------------------
X + Y = 0,7 
X = 0,7 - Y 
4 * ( 0,7 - Y ) + 3Y = 2,6 
2,8 - 4Y + 3Y = 2,6 
Y = 0,2 ( грн ) стоимость одной рчки
X = 0,7 - 0,2 = 0,5 ( грн ) стоимость одной олiвцi
-------------------------
16X + 14Y = 16 * 0,5 + 14 * 0,2 = 8 + 2,8 = 10,8 (  грн ) - ОТВЕТ
Отвечает Руднев Макар.
260-140=120 коп=1грн 20коп коштують 2 олівця і 1 ручка
140-120=20 коп коштує 1 ручка
20*3=60 коп коштують 3 ручки
260-60=200коп =2 грн  коштують 4 олівця
200:4=50 коп коштує 1 олівець
50*16=800 коп=8грн коштують 16 олівців
20*14=280 коп=2грн 80 коп коштують 14 ручок
800+280=1080 коп=10грн80 коп коштують 16 олівців і 14 ручок
=============================