Батько в 5 разів важчий за свого маленького сина. Скільки важить батько, якщо він важчий за сина на

64 кг?

Ответы на вопрос

Отвечает Дашко Даниил.

х-вес сына

5х-вес отца

5х-х=64

4х=64

х=64:4

х=16кг весит сын

16*5=80кг весит отец

Отвечает Смирнова Алина.

5х=х+64

5х-х=64

4х=64

х=16 - вагасина

16*5=80 вага батька