,662. Обчисли: 10²; 20²; 30²; 40²; 50²; 60²; 70²; 80²; 90². ​


Ответы на вопрос

Отвечает Рижук Антон.

Ответ:

Для обчислення квадратів цих чисел, вам потрібно помножити кожне число на саме себе. Ось результати:

1. 10^2 = 100

2. 20^2 = 400

3. 30^2 = 900

4. 40^2 = 1600

5. 50^2 = 2500

6. 60^2 = 3600

7. 70^2 = 4900

8. 80^2 = 6400

9. 90^2 = 8100

Отже, це квадрати вказаних чисел.

Отвечает Холкина Надя.
1. 100
2.400
3.900
4.2500
5.3600
6.4900
7.6400
8.8100