Через першу трубу басейн заповнюеться з 1 рез другу - за 6 год. 3 акої труби кутемб а першої за 4

год чи з другой за 3 год?​

Ответы на вопрос

Отвечает Рибчак Анжеліка.
Через першу трубу басейн заповнюється з 1/4 об'єму за годину, а через другу - з 1/6 об'єму за годину.

Тобто, за 4 години через першу трубу басейн заповниться з 1/4 * 4 = 1 об'єму.

За 3 години через другу трубу басейн заповниться з 1/6 * 3 = 1/2 об'єму.

Отже, басейн заповниться швидше через першу трубу за 4 години, ніж через другу за 3 години.

Відповідь: через першу трубу.

@studyworkss - Тг канал. Приєднуйся, тут тобі допоможуть вирішити всі завдання які буде потрібно