9 5/24-3 11/36 17 7/12-6 1/36+4 5/8 СРОЧНО ЭТИ 2 ПРИМЕРА РЕШИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Shulikov Vladislav.
1. Спочатку віднімаємо цілі частини 9-3=6
Далі дробові 5/24-11/36=15/72-22/72=-7/72
Кінцевий результат 6 -7/72
2. 17 7/12-6 1/36+4 5/8=16 13/72
1)17-6=11
7/12-1/36=21/36-1/36=20/36
2)11 20/36+4 5/8=
11+4=15
20/36+5/8=40/72+45/72=85/72=1 13/72
Можна кращу відповідь ?