(-3/5)*0,75=? Сколько будет пж​


Ответы на вопрос

Отвечает Гайворонская Лиза.

Ответ:

Щоб знайти добуток (-3/5) і 0,75, вам потрібно помножити ці два числа:

(-3/5) * 0,75 = (-3/5) * (3/4) # 0,75 = 3/4

Тепер давайте помножимо чисельники і знаменники:

(-3 * 3) / (5 * 4) = -9/20

Отже, (-3/5) помножити на 0,75 дорівнює -9/20.

Пошаговое объяснение: