Для виробництва тістечок масою 0,8 кг використано коржів - 0,5 кг; крему 0,1 кг; повидла – 0,2 кг.

помадки – 0,15 кг. Визначити вихід готового продукту та масу загальних втрат сировини

Ответы на вопрос

Отвечает Магомедов Мухаммад.

Відповідь:

Для розрахунку вихіду готового продукту та маси загальних втрат сировини, спочатку вам потрібно знайти загальну масу сировини, а потім визначити вихід продукту.

Загальна маса сировини:

0,5 кг (коржі) + 0,1 кг (крем) + 0,2 кг (повидло) + 0,15 кг (помадка) = 0,5 + 0,1 + 0,2 + 0,15 = 0,95 кг

Зараз ви вже маєте загальну масу використаної сировини, яка дорівнює 0,95 кг.

Тепер визначимо вихід готового продукту. Вам потрібно відняти масу втрат від загальної маси сировини.

Втрати сировини:

0,8 кг (маса готового продукту) - 0,95 кг (загальна маса сировини) = -0,15 кг

Маса втрат сировини в даному випадку виходить від'ємною (-0,15 кг). Це означає, що ви витратили більше сировини, ніж отримали готового продукту, і, можливо, потрібно переглянути рецепт або спробувати зменшити кількість витратеної сировини, щоб виробити 0,8 кг готового продукту без втрат.