Гамчик знайшов 34 діаманти і 47 сапфірів. Дев'яту частину коштовностей він подарував другові.

Скільки кош- товних каменів залишилося у Гамчика? Відповідь. Розв'язання​

Ответы на вопрос

Отвечает Сенчуков Влад.

Якщо ввн знайшов 34 діаманти то треба 37+47=84 тобто 84:1/9=44/4/19