(9²-16):(3³-14) допомоги ​


Ответы на вопрос

Отвечает Бархатов Вадим.
Поділ числа 9² - 16 на число 3³ - 14 виглядає так:

(9² - 16) / (3³ - 14)

Спочатку обчислимо чисельник і знаменник:

9² - 16 = 81 - 16 = 65
3³ - 14 = 27 - 14 = 13

Тепер, поділимо чисельник на знаменник:

(9² - 16) / (3³ - 14) = 65 / 13 = 5

Отже, вираз (9² - 16) / (3³ - 14) дорівнює 5.
Отвечает Быков Дима.

Ответ:

5

Пошаговое объяснение:

спочатку підносим 9 до квадрата буде 81 81-16=65 потім в других дужках підносимо три до куба буде 27 і 27-14=13 і тоді 65:13=5