Запишіть 3 дроби, що дорівнюють 6/18, зі знаменником <18


Ответы на вопрос

Отвечает Годов Гриша.

Ответ:

Для запису трьох дробів, що дорівнюють 6/18, зі знаменником меншим за 18, можна скористатися наступними значеннями:

1. 1/3: Щоб отримати це значення, знаменник і чисельник дробу 6/18 можна поділити на 6.

6/18 = (6 ÷ 6) / (18 ÷ 6) = 1/3

2. 2/6: Щоб отримати це значення, чисельник і знаменник дробу 6/18 можна поділити на 3.

6/18 = (6 ÷ 3) / (18 ÷ 3) = 2/6

3. 3/9: Щоб отримати це значення, чисельник і знаменник дробу 6/18 можна поділити на 2.

6/18 = (6 ÷ 2) / (18 ÷ 2) = 3/9

Отже, три дроби, що дорівнюють 6/18, зі знаменником меншим за 18, це 1/3, 2/6 та 3/9.