Розв’яжи рівняння: 7 1/8-(х+2 3/5)=


Ответы на вопрос

Отвечает Крахмальный Алексей.
В-дь: х= -19/40



9/8 - (x + 8/5) = 0

Спростимо це рівняння:

9/8 - x - 8/5 = 0

Знайдемо спільний знаменник для 8 та 5, це буде 40:

(9/8) * 5/5 - (8/5) * 8/8 - x = 0

(45/40) - (64/40) - x = 0

(45 - 64) / 40 - x = 0

-19/40 - x = 0

Тепер додамо 19/40 до обох сторін рівняння:

- x = 19/40

Тепер помножимо обидві сторони на -1, щоб отримати x:

x = -19/40.