У магазин привезли 200 кг яблук. 56 кг яблук відправили в дитячій садок , а решту-розклали у 16

однакових ящиків.Скільки кг яблук поклали у кожний ящик?

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Денис.
200-56=144(кг) яблук розклали по шухлядах
144:16=9(кг) яблук у кожному ящику
 відповідь по 9 яблук поклали в кожний ящик